Wolontariuszu, wolontariuszko – dołącz do maltańskiej ekipy i wesprzyj nas w festiwalowych działaniach!

19/05/2023
fot. Rafał Piątek

33. edycja Malta Festival Poznań startuje już niedługo. Jeśli chcesz być jej częścią – wyślij formularz, opisz, co cię najbardziej interesuje, i daj się zaprosić do naszego zespołu. Nie może cię w nim zabraknąć!

Szukamy osób, które pomogą nam w działaniach promocyjnych, komunikacyjnych, organizacyjnych czy artystycznych. Jeśli marzy ci się poznanie festiwalu od kuchni lub szukasz nowych doświadczeń, inspiracji czy znajomości, a przy okazji masz trochę wolnego czasu i przede wszystkim chęci do działania – koniecznie do nas napisz.

Masz już doświadczenie wolontariackie? Świetnie! Chcesz się zgłosić po raz pierwszy? Nie zastanawiaj się zbyt długo – lepszej okazji nie będzie!

Malta Festival Poznań 2023 odbędzie się między 28 czerwca a 2 lipca. W tym roku Centrum Festiwalowe, czyli miejsce wielu wydarzeń maltańskich i naszą główną siedzibę dowodzenia, ulokowaliśmy w samym centrum miasta – w zabytkowym budynku Arkadii z pięknym widokiem na panoramę Poznania i pl. Wolności. To tu na co dzień powstaje festiwal i to tutaj spotkamy się z naszą publicznością, artystami i wszystkimi osobami współtworzącymi najnowszą edycję, w tym – mamy nadzieję – także z tobą.

Działania wolontariuszy i wolontariuszek będą zorganizowane zgodnie z harmonogramem, po wcześniejszym uzgodnieniu dyspozycyjności między 12 czerwca a 3 lipca. W ramach wolontariatu istnieje możliwość realizacji praktyk studenckich, a po zakończeniu współpracy otrzymania referencji.

Do zobaczenia na Malcie!

Jak się zgłosić?
Wypełnij formularz zgłoszeniowy dostępny TUTAJ.

W uzasadnieniu zgłoszenia możesz doprecyzować, czym się interesujesz i jakie są twoje pasje. Jeśli chcesz połączyć swoje zainteresowania z pomocą w konkretnym dziale, napisz nam o tym.

Do kiedy?
Na zgłoszenia czekamy do 30 maja. O wynikach poinformujemy cię do 5 czerwca.